top of page

אימון מנטאלי לכל ספורטאי 

 השיטה הייחודית לקידום ספורטאים 

IMG-20200914-WA0105.jpg

אחרי שנים שהאימון המנטאלי היה מיועד רק לספורטאים שהיו צריכים לשלם תשלום רב עבור הליווי, השיק אסף שטנגל את תוכנית "המועדון לשחקנים מתמידים" המאפשר קבלת ליווי מנטאלי לכל שחקן החל מגיל  12 .
התוכנית הפכה לדיבור החם היום בקרב ספורטאים מענפי הכדורגל והכדורסל.
"המיקוד שלנו לאפשר לכל שחקן לממש את הפוטנציאל שבו בשיטה ייחודית שפיתחנו ובמחיר נוח במיוחד", אומר אסף .

בשנים האחרונות העביר אסף ספורטאים מענפי הכדורסל, הכדורגל, השיט והטניס ליווים מנטאליים אישיים. "הליווי עם כל הספורטאים שינה את הגישה שלהם במגרש ומחוצה לה, את ההרגלים שהוטמעו בהם, את הדגש על הדרך הארוכה ופחות על התוצאה המיידית. כל השחקנים למדו כיצד להציב לעצמם מטרות, איך לנתח אימונים ואיך להתכונן ולסכם משחקים. כל שחקן שעבר תהליך לווה גם במפגשים אישיים וגם באמצעות אתר אינטרנט אישי שפיתחנו שהיה בעצם יומנו של כל שחקן ובו התנהל סדר היום של השחקן, סיכומים ודגשים במהלך היום. הליווים הוגדרו כמוצלחים מאוד אבל התשלום היה מטבע הדברים יקר לחלק מהספורטאים שהיו מעוניינים בליווי והפריע לי מאוד שחלק מהספורטאים שרצו והיו צריכים לא יכלו לשלם את המחירים שדרשתי. אין מה לעשות ליווי אישי הוא יקר
"ככל שהתקדמתי בליווי השחקנים ראיתי עד כמה הכלים הניתנים לספורטאים עוזרים להם גם במגרש וגם מחוץ למגרש והתחייבתי לכך שאעשה הכל כדי שכמה שיותר ספורטאים ייזכו לתהליך אישי ובמחיר זול ונוח-ראיתי בזה סוג של שליחות " 

אסף השקיע לא מעט במחקר לפני שפתח את המועדון, והמועדון שהקים לא דומה לשום דבר שקיים עד היום, המטרה שלו היתה להקים קבוצות קטנות של ספורטאים מאותו ענף ספורט מצד אחד אבל שהליווי עדיין יישאר אישי ולתת כמה שיותר לכל שחקן במועדון .עלות התוכנית - 99 ש"ח בלבד לחודש 


"בתוכנית רציתי להתמקד בהתייחסות אישית לכל שחקן למרות היותו כביכול חלק מקבוצה,זאת מתוך ההבנה שכל שחקן חושב אחרת והצרכים והדרישות המנטאליות שלו שונות משל חברו. וזה היה הקושי העיקרי בפיתוח המועדון " 
עד להקמת המועדון היו שני סוגי ליווים, 1-פרונטאלי -מפגשים של אחד על אחד באופן אישי ובמחיר גבוה . 2- קורסים דיגיטלים - קורסים מוקלטים שהספורטאי צופה בהם באמצעות אתר אינטרנט, זול ולא אישי .
לכל אחד מהם יש את היתרון שלו ואת החיסרון .

"הפתרון שהגעתי אליו היה דיגיטאלי-פרונטאלי. מפגשים באמצעות הזום בקבוצות קטנות אחת לשבועיים כאשר בין המפגשים הספורטאים מקבלים משימות באמצעות אתר אינטרנט שהקמנו לצורך כך ויהיה אישי לכל שחקן תמורת תשלום חודשי קבוע וזול ב 65 אחוז לעומת ליווי אישי "
בין המפגשים כל שחקן מקבל יחס אישי בין אם באמצעות האתר ובין באמצעות קשר ישיר ואישי בוואטסאפ . פתרון נפלא, זול וטוב ."בליווי האישי השינוי אצל השחקנים היה מורגש כבר לאחר המפגש הראשון והחשש שלי היה שבליווי הקבוצתי החדש שהקמתי במסגרת המועדון הרגשת התוצאה תהיה איטית יותר, דבר שייפגעי מעט בתהליך, לשמחתי טעיתי, גם במסגרת המועדון השחקנים דיווחו כבר לאחר המפגש הראשון על השינוי בגישה שלהם"  

"המיקוד שלנו לתת לספורטאים את מה שהם צריכים למימוש הפוטנציאל שלהם "
 אז מה השחקנים בדיוק מקבלים במסגרת המועדון ?
" השחקנים מקבלים מפגש זום למשך שעה וחצי, כאשר במפגשים הם מקבלים כלים מנטאליים אשר משמשים אותם בהמשך במגרש. בנוסף אנו מאמינים שהרצון של חלק מהספורטאים שאיתנו מעוניינים להיות מקצוענים בגיל 19-20, בשביל להיות מקצוענים בגיל 20, יש להתחיל להתנהל כמקצוען כבר בגיל 12. אנו מנחילים להם את אותם הרגלים של מקצוענים כבר בגיל הזה, אנו מפגישים אותם להרצאת תזונה עם תזונאית והם מתחילים להזין את הארוחות שלהם באתר האישי, אנו קובעים ביחד משימות לטווח ארוך ( 3 חודשים) ולטווחים קצרים (מדי יום) אשר מתייחסים למטרת ארוכת הטווח .
אנו מדברים על החזון של כל אחד מהם ועל הדרך שהם צריכים לעשות בשביל להגיע לשם, אנו מדברים כבר כעת על הרגעים של אחרי ההצלחה, איך מגיעים להצלחה ואיך מתנהלים כאשר אותה ההצלחה תגיע ? מדברים על היחסים עם מאמן הקבוצה, על הציפיות שלהם מעצמם ושל הסביבה מעצמם, מנתחים את הלחץ לפני משחקים, האם הוא לחץ רע או אולי לחץ טוב ? מנתחים רעיונות של שחקנים בכירים ומקבלים מהם תובנות מנטאליות, מנתחים סרטי השראה ומסכמים ספרים . וגם מנתחים אימונים, לומדים להעשות הכנה למשחק נכונה ולא פחות חשוב כיצד מסכמים משחק."עלות התוכנית - 89 ש"ח בלבד לחודש 

כל שחקן שמעוניין להתקדם מקצועית  חייב להיות חלק מהמועדון 
 יש התחייבות מצד השחקנים למועדון?
" שום התחייבות , ההתחייבות היא שלי !
לתת להם את כל הערך שברשותי בשביל שייתקדמו ויהיו טובים יותר, כל שחקן שהחליט שהחברות במועדון לא תורמת יכול להפסיק, התשלום עבור החברות תיפסק מיידית( תשלום רק על החודש שנכח) וגם חברותו של השחקן, כמובן ללא שום תשלום קנס או משהו דומה "
אין שום התחייבות לשחקן

מאיזה גיל אפשר להצטרף למועדון ?
"אפשר להצטרף למועדון החל מגיל 12"

האם שחקן יכול לשחק בליגה במועדון האם שלו וגם להיות חבר במועדון השחקנים המתמידים ? לדוגמא לשחק בנערים ב בהפועל רמת השרון וגם במועדון השחקנים המתמידים?
" כמובן ! המטרה שהשחקנים ייקבלו במועדון שלנו את אותם האקסטרות שלא ניתנים להם היום ברוב המועדונים ושהם חובה להתקדמותו המקצועית וכמובן שלא יבואו על חשבון המועדון והקבוצה שבו השחקן מתאמן ומשחק "

3.png
2.png
1.png
4.png
יש שאלות ? מעוניין להצטרף למפגש הזום הקרוב בו נכיר את המועדון לעומק יותר ? 
השאר את פרטייך ונציגינו יחזרו אליך בהקדם 

פרטייך נקלטו בהצלחה

מועדון השחקנים המתמידים 

bottom of page